İK POLİTİKAMIZ

Özel Medicenter Tıp Merkezi çalışanları; uyumlu, ekip motivasyonu yüksek ve birbirini destekleyen bireylerden oluşur. En önemli kaynağımızın insan kaynağı olduğu bilinciyle motivasyonu ve verimliliği yüksek çalışanlarla birlikte olmayı hedefleriz.

İŞE ALIM VE YERLEŞTİRME

İşe alım yapılacak olan kadrolarla ilgili ilanlar internette yayınlanmaktadır. Tüm adaylar objektif değerlendirmelere tabi tutularak kaliteli işe alım süreci yürütülmektedir.
Kurumumuzun hedefleri doğrultusunda nitelikli, yeniliklere açık, kendini ve işini geliştirme kabiliyetine sahip bireylerin işe almayı ve etkin eğitim programlarıyla geliştirmeyi hedefliyoruz.
Web sitemizden ”İş Başvuru Formunu”nu doldurarak ya da  “Açık Pozisyonlarımız” bölümünden size uygun ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.
Ayrıca  medicenter@hotmail.com.tr adresimize de özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

EĞİTİM VE GELİŞTİRME

Eğitim ve gelişim çalışmalarının amacı; çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırmak, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamaktır. Bunun için birim sorumlularıyla işbirliği halinde İnsan Kaynakları Birimi’nin planlamaları doğrultusunda eğitimler verilir.

KARİYER PLANLAMA

Özel Medicenter Tıp Merkezi iç terfi ve yükselme imkanı sunarak, çalışanlarının bilgi ve iş deneyimlerini arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunur. Bu vizyon doğrultusunda kariyerlerini belirlemede destekleyici bir rol üstlenmektedir.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Performans yönetimi, sistemimizde çalışanların görevlerinde gösterdikleri çaba ve gelişmeleri gözlemlemeyi amaçlar.
Performans değerlendirmesi her bir çalışanın birim sorumlusu tarafından yapılır. İnsan Kaynakları ile yapılan görüşmelerde kendisine geri bildirimde bulunulur.

ÜCRET VE EK OLANAKLAR

ÜCRET
Çalışan ücretleri deneyim ve aldığı eğitim göz önünde bulundurarak ücret politikamız doğrultusunda belirlenir.  Sigorta; çalışanlarımızın maaşlarına istinaden net ücret üzerinden yatırılır. Her ay bankaya yatırılan maaşların bordroları çalışanlar ile paylaşılmaktadır.

YEMEK
Vardiyalı sistemler çalışanları da dahil tüm çalışanlara yemek imkanı sunulmaktadır.

SAĞLIK İNDİRİMİ
Tüm çalışanlarımız ve birinci derece yakınları sağlık hizmetlerinden özel indirimli olarak faydalanabilmektedir.

AÇIK POZİSYONLARIMIZ

Bizimle çalışmak ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2013 - 2017 Özel Ağrı Medicenter Tıp MerkeziTüm Hakları Saklıdır.