İç Hastalıkları

İnsan vücudu birbirinden ayrılamaz bir yapıya ve sisteme sahiptir. Bu sistemdeki organlar arasında çok köklü ve sağlam bir etkileşim vardır. Bu nedenle iç hastalıklar, tıbbi birimler arasında kapsamı en geniş olan uzmanlık alanıdır.

İç Hastalıkları Bölümü, çocukluk çağını aşmış bireylerin iç organ sistemleri ile ilgili incelemeleri yapar. Bu sisteme ait organların fonksiyon bozukluklarıyla ilgili teşhis ve tedavi hizmetini verir. Bunun yanı sıra sağlık hizmeti verdiği her bireyi, kendisini hastalıklardan koruması için alınması gereken önlemler konusunda bilinçlendirir ve yönlendirir.

Üst ve alt solunum yolu hastalıkları, hipertansiyon, mide ve bağırsak sistemi hastalıkları, böbrek hastalıkları, kalp ve damar sistemi hastalıkları, troid hastalıkları, şeker hastalığı, romatizmal hastalıkları gibi birçok sistem hastalıkları bu geniş skalanın içerisinde yer alır.

Zaman kavramının çok önemli olduğu İç Hastalıkları Bölümünde, erken ve detaylı tanı büyük önem taşımaktadır. Tıp Merkezimizde çalışan uzman dâhiliye doktoru Sayın Uzm.Dr.Mehmet Hanifi KILIÇASLAN, hastaları son teknoloji ürünü cihazlarla detaylı bir gözleme tabi tutmakta ve gerekiyorsa ekstra tetkikler yaparak tanıyı bulmaktadırlar.

Tıp Merkezimizde Uzman hekim kadrosuyla, her yıl binlerce çeşidi olan iç hastalıklarının 24 saat tanı, teşhis ve tedavisini yapmaktadır. Tıp Merkezimizde iç hastalıkları alanında en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla poliklinik muayeneleri, , takip ve tedavileri, acil servis hizmetleri, cerrahi öncesi ve sonrası hasta değerlendirmeleri, diğer branşlarla konsültasyon hizmetleri sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi için: 0 (472) 216 40 04

© 2013 - 2017 Özel Ağrı Medicenter Tıp MerkeziTüm Hakları Saklıdır.