Hakkımızda

20 Years Caring About You

Özel Medicenter Tıp Merkezi

Kurumumuz mevcut bölümleri, uzman kadrosu ile halkımıza güvenli, kaliteli, çağdaş, ve ekonomik tedavi sunmakta ve bu konuda her gün daha iyi olmak için kendisi ile yarışmaktadır. Sağlık da toplumun sağlıklı bireylerden oluştuğunu ilke edinen merkezimiz, böyle bir toplum oluşması için sağlıkla beraber, sosyal ve kültürel alanlarda tüm varlığını seferber ederek siz halkımızın yanındadır.

Amacımız ekonomik, güvenilir ve modern bir sağlık hizmeti sunmaktır. Bu amaca ulaşmak için yönetim, uzman hekim kadromuz ve yardımcı personellerimizle gece gündüz çalışmaktayız. Özel Medicenter Tıp Merkezi kaliteli kadroları, teknolojik alt yapısı ile sağlık sektöründe Patnos'a yeni bir anlayış getirdi.

Sağlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, tecrübeli uzman hekim kadrosu, güvenilir bir altyapı ve güler yüz anlayışı ile hizmet etmeyi hedeflemektedir. Tıp Merkezimiz, kendi dalında uzman hekimlerimiz ile her türlü işlemlerin yapılabileceği konumda hizmet vermektedir. Özel Medicenter Tıp Merkezi, Patnos’da gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz, kendinizi ve ailenizi rahatlıkla teslim edebileceğiniz aile sıcaklığında bir ortamdır.

0
Yıllık Tecrübe
0
Bölüm

"Sağlık hayatta sahip olduğunuz en önemli şeydir!"

Randevu almak için hemen bizimle iletişime geçin.